Ring 14 k guld
2018-01-01
511419
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RING, 14 k guld, fasettslipad oval ljusblå sten, 2 briljanter ca 0,12 ct/st samt 4 mindre trapetsslipade diamanter, ringstorlek ca 18,5 mm, vikt ca 4,8 g
Blå sten med repor och fasettslitage