Bertil Vallien skulptur
2018-01-08
511404
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av insmält figur, signerad KOSTA BODA B Vallien, etikettmärkt, träsockel, längd ca 25,5 cm
Smärre slitage