Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): Komposition, signerad luczak-szewczyk, olja på duk, ca 48x115 cm
Ett mindre hål
511386
2017-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här