Oidentfierad konstnär oljemålning
2017-12-28
511296
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARCO ANTONIO FRANCESCHINI, efter (1700/1800-tal)
Madonna med barnet, Olja på duk, ca 84x65 cm.
I förgylld och snidad 1800-tals ram
Dukllagning, mindre dukhål, krackeleringar, en bit av ramen saknas