Karl Höglund
2017-12-30
511268
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Dansen, signerad Karl Höglund, pt, färglitografi, bladmått ca 56,5x43 cm