Karl Höglund
2017-12-29
511248
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Dam i rött, signerad Karl Höglund, 113/290, färglitografi, bladmått ca 60x42 cm