Gunnar Nordström Paris
2017-12-28
511235
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Place Pigalle, Paris", signerad G. Nordström, olja på duk ca 55x46 cm