Olle Nordberg oljemålning
2017-12-29
511226
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med hus, signerad och daterad Olle Nordberg -51, olja på pannå, ca 37,5x45,5 cm