Madeleine Pyk
2017-12-28
511108
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot röd bakgrund, signerad och numrerad, 77/380, färglitografi, ca 68x46 cm