Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HALVBORD, 2 st, 1800-talets första hälft, faner i mahogny, på hjul, höjd ca 74, längd (tillsammans) 120 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage.
511098
2017-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner