Ljusstakar silver
2018-01-02
511040
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, barockstil, stämplade Bergen Norge, höjd 10 cm, fyllda fötter
Bruksslitage