Ljusstakar silver Dansk empire
2017-12-30
511011
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets första hälft, Dansk empire, otydliga mästarstämplar, ljuspipa uppburen av kvinnofigurer, stam mot fotplatta med delfiner, höjd 24 cm
Omfattande skador och bucklor