Sybord Karl Johan-stil
2017-12-26
511007
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, låda i sargen, sargkant och beslag i mässing, invändigt med fackinredning, höjd ca 76, 67x49 cm, nyckel finns
Smärre slitage, något ostadigt