Charlotte Wahlström oljemålning
2018-01-25
510973
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Kustlandskap, signerad, olja på duk, ca 100x75 cm