Luktdosa i silver
2017-12-26
510968
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUKTDOSA, silver, 1800-tal, rokokostil, lock med infattad mörk sten, troligen granat, höjd ca 9,5 cm, vikt ca 35 g
Slitage, skev fot