Karl Höglund
2017-12-29
510924
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cabarét, signerad Karl Höglund, 194/290, färglitografi, bladmått ca 42x55 cm