Gunnar Nordström Paris Montparnasse
2017-12-29
510902
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Från Montparnasse Paris, signerad G. Nordström, olja på duk ca 46x55 cm
Färgbortfall