Takarmatur 1900-talets mitt
2017-12-27
510874
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, mässing, med 5 vita glas skarmer, höjd ca 74 cm, diameter ca 53 cm
Bruksslitage, några mindre nagg, takkontakt har tagits bort, ej funktionstestad,