Bägare silver
2017-12-28
510871
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, silver, 1900-tal, rokokostil, graverad dekor, fantasistämplar, höjd 19,5, vikt 470 g