Byrå
2017-12-25
510851
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, 3-lådig, vitbemålad, delvis bronserad dekor, höjd ca 88, 45x112 cm
Senare bemålad, slitage