Sven-Olof Ehrén Slussen Stockholm
2017-12-29
510828
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Vy över Slussen och Gamla stan, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren 80, 160/360, litografi, bildmått ca 58x45 cm