Anders Hultman Tour de France
2017-12-29
510799
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS HULTMAN (född 1945): "Tour de France", Dansande par, signerad, 221/290, färglitografi, ca 40x45 cm