Anders Hultman
2017-12-28
510798
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS HULTMAN (född 1945): Kurtiserande par, signerad, 189/290, färglitografi, bildmått ca 39x45 cm