Henry Heerup litografi 1970
2017-12-27
510690
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRY HEERUP (Danmark, 1907-1993): Damen och tjuren, signerad och numrerad Heerup 125/260, färglitografi, ca 38x56 cm