Ernst Billgren
2017-12-28
510680
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Komposition med lodjur, signerad Ernst Billgren, 232/360, färglitografi, ca 30x38 cm