Karl Höglund färglitografi
2017-12-28
510674
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): I Salongen, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått ca 41x61 cm