Oidentifierad konstnär, Akvarell, monogramsignerad
2017-12-28
510651
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsmiljö med figurer, monogramsignerad GP, akvarell på papper, ca 40 x 30 cm
något gulnat blad