Vas Kina 1900-tal
2017-12-26
510622
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, kalebassformad, grön glasyr, höjd ca 40 cm