Golvlampa 1900-tal
2017-12-23
510605
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i stål samt mässing, vit textilskärm, höjd ca 138 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage