Ljusstakar Parisarbeten

Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten
Ljusstakar Parisarbeten

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, omkring 1800, Parisarbeten, empire, brännförgylld och patinerad brons, höjd 28 cm

Förgyllning med slitage

510585

2017-12-23