Adolf Drougge
2017-12-23
510573
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADOLF DROUGGE (1867-1956): Pojke i profil, signerad A Drougge, påskrift 1906 på ram, olja på duk, ca 38x42 cm