Harald Sallberg etsning
2017-12-23
510572
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): "Från Södra bergen", signerad och daterad Harald Sallberg -33, signerad och daterad i plåten Harald Sallberg 1933, etsning, ca 27x41 cm