Fat, Kina 1600-tal
2017-12-27
510557
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 500 EUR |
FAT, Kina, 1600-tal, porslin, blåvit dekor med fenixfåglar, diameter ca 16 cm
Åldersrelaterat slitage