Armband design Antonio Pineda
2017-12-25
510538
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARMBAND, sterlingsilver och obsidian, design Antonio Pineda, 1940-tal, längd ca 21 cm, höjd 2,5 cm, stämplat "RTA Hecho en Mexico DE33 11PY silver 970", vikt ca 107,9 g