Karl Tirén oljemålning
2017-12-23
510480
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap, signerad och dtaerad K. Tirén 1916, olja på pannå, 70x53 cm