Skål Persien
2017-12-23
510464
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, lergods, Persien, 1200-tal, geometriskt mönstrad i brunt, diameter ca 11 cm, höjd ca 3,5 cm
Omfattande lagningar