Skålfat porslin Kina
2017-12-23
510407
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i centrum av pion, omgiven av strödda blomsterkvistar i emaljfärger, botten med Jiaqings märke, diameter ca 23 cm
Slitage