Joakim Allgulander
2017-12-27
510393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Blue Scape", signerad och numrerad Joakim Allgulander 34/160, färglitografi, bladmått ca 64x64 cm