Tanka 1900-tal
2017-12-22
510331
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TANKA, Tibet, 1900-talets första häft, motiv med figurscener, olja på duk, uppfodrad på tyg, motivmått ca 55 x 42 cm