Byrå
2017-12-22
510201
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, 8-lådig, lådor delvis med inredning för bestick, höjd ca 75, 45x110 cm
Ytskador, kortsida med fanérbortfall