Bordslampa jugend
2017-12-22
510175
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
L HJORTH, Bornholm, bordslampa, jugend, före 1902, stengods, dekor av ugglor, trädstammar och råttor, stämpelsignerad och numrerad 655, höjd ca 61 cm
Omfattande lagningar. Ej funktionstestad.