Marc Chagall efter
2017-12-21
510154
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL, efter, Figurkomposition, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 54x38 cm
Oramad, gulnader