Bengt Lindström oljemålning
2017-12-29
510144
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, olja på duk uppfäst på pannå, ca 56x38 cm
Proveniens:
Gåva från konstnären, sedan i arv