Rakel Callander
2017-12-26
510084
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm
Slitage, fläckar, fransa bortfall