Marie-Louise Ekman färglitografi
2017-12-21
510060
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MARIE-LOUISE EKMAN / DE GEER-BERGENSTRÅHLE (född 1944): Komposition med palm i bakgrunden, signerad M.L. de Geer-Bergenstråhle, numrerad 5/150, färglitografi, 59x50 cm.
Montering i ram bristfällig