LG Lundberg
2017-12-21
510002
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LG LUNDBERG (född 1938): "No 792" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32, Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer