underökes
2017-12-26
509995
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscener, olja på pannå, respektive ca 26x32 cm