Yrjö Edelmann litografi
2017-12-25
509954
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad, 89/150, litografi, ca 80x110 cm