Olle Bonniér färglitografi
2017-12-21
509927
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonniér, EA (Epreuve d´artiste), färglitografi, ca 58x100 cm