Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-12-21
509922
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1800-tal): Sydländskt landskap, otydligt signerad och daterad 1810, olja på duk, ca 54x73 cm
Lagningar, krackeleringar